| danyshatAT a întrebat:

Heii TpU cum fac spiritism cu cheia si cartea?
mai precis nu stiu cum sa asez cheia in carte si cum sa o leg thinking daca stie cineva va rog sa imi trimiteti o poza sau cevahappy
p.s: Nu va mai straduiti sa jigniti sau sa imi faceti reprosuri nu ma intereseazahappy vreau doar sa aflu raspunsul la intrebarea meahappy

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Poti la legi cheia si cartea cum vrei tu, cu mortii nu mai poti sa vorbesti. Daca aveai sa le zici ceva trebuia sa o faci cat erau in viata.

| Romanul8 a răspuns (pentru William):

rolling on the floor Ala-i TOOTI!

| Memo97 a răspuns:

Am auzit si eu de treaba asta cu multi ani in urma, dar cica nu apar mortii ci demoni luand chipul celui invocat... roaga-te la Dumnezeu!winking