| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU:*Pe photoscape cum pot sa pun o imagine mai mica pe alta imagine. Si cum sa decupez ceva de pe o poza? Va rog ajutati-ma ohappydau >fundikbig grin

Răspuns Câştigător
| xSp0nge a răspuns:

Intri pe PhotoScape la la la. Apoi Editor. pui poza dorita. Apoi vezi acolo object.Acolo arata o imagine unde arata photo dai click. vezi acolo „Photo..." primul nu? dai acolo si pui poza dorita.
AAA
si nu poti sa decupezi pe PShappy
Pupici:*

1 răspuns:
| Afdsa a răspuns:

Pentru decuparea unei poze:
Photoscape>editeaza> o data ce ai intrat in editeaza sunt patru schede diferite poza, obiecte, cruponeaza si regiune.Selectezi cruponeaza, si cu mouseul selectezi direct pe poza cam cum vrei sa apara imaginea, dupa ce ai decis apesi butonul cruponeaza, si gata. happy