| Smilee001 a întrebat:

Spuneti-mi urgent pana maine la ora 12, ca ma intalnesc cu o fata si ne bulgarim si noi si nici una nu are sanie si vreau sa inventez ceva.ne-am putea trage cu sacul si sa legam o funie, dar s-ar rupe. ceva idei? Chiar vreau sa ma distrez pentru prima oara in iarna anului 2012. Funda+Vot. urgent!

Răspuns Câştigător
| KiddaBăă a răspuns:

Poți lua capacul de la toaletă. Glumesc. Dacă aveți vreuna dintre voi skateboard, încearcă. Te poți da cu un plastic ceva.

| Smilee001 explică (pentru KiddaBăă):

De fapt asta cu capacul de veceu nu e o idee rea de loc...

| KiddaBăă a răspuns (pentru Smilee001):

Atunci distracție plăcută! happy

3 răspunsuri:
| robyyyyyyy a răspuns:

Pai.nu stiu puteti cumpara niste chesti de plastic din acelea.sunt destul de bune si sigur va veti distra si nici nu costa multwinking