| JasonMcCann a întrebat:

Când mă uit la punctajutâl cuiva văd acolo "vizite". Despre ce vizite este vorba? Un an nou fericit tuturor!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Despre vizitele celorlalți utilizatori pe profilul tău (o parte din ele).

| Danyelusha a răspuns (pentru NOname):

Unde scrie vizite, ca eu chiar nu gasesc?

| NOname a răspuns (pentru Danyelusha):

Intră pe profilul tău și dă clic pe "PUNCTAJ", iar prima opțiune de sus va fi "Vizite".
Însă este foarte posibil să fie vorba despre vizitele tale oferite celorlalți utilizatori. Treaba asta n-a fost clarificată de către admini și putem doar să bănuim care este adevărul.
Dar oricum, la ce roboțel amețit avem, nu m-aș baza foarte mult pe ce scrie la "Punctaj". Nu e doar ușor agramat. Nici la calcule nu se pricepe prea bine.

| JasonMcCann explică (pentru NOname):

Am trimis un mesaj la contact. Mi-au răspuns şi mi-au zis:
" "Vizite" de la sectiunea de punctaj se refera la utilizatorii care ti-au vizualizat profilul."
Am lămurit problema.

| NOname a răspuns (pentru JasonMcCann):

Mulțumesc că m-ai anunțat, însă tot am dubiile mele, pentru că roboțelul se joacă (,) cu punctele cum are el chef și nimic din ce apare pe profil nu este 100% adevărat.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toți ceilalți care îți văd profilul.
Sărbători fericite și la mulți ani!
Pa, pa.