| Sophie14444444444 a întrebat:

Hey.
Cine credeti ca trebuie sa fie "Expert TPU" si nu este? De ce?

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@daniela...cine e apache?

Apache
| Apache a răspuns:

@AeroX
aaaaaa...era o gluma...
chill out...

| Biby a răspuns:

Buna.
Eu.laughing Glumeam.
Pai,cred ca ar trebui sa fietonguewp, Jelli, 7h30, NeluL,Apache,AeroX,Razvan,Silvia,inocenta,Dash,I'mPerfect(a)!,Madutzu,Antonia,ÉrotiqueConseils,ursulika,cornel,darrio2007,fluturas,JeSsYkA,Ray,doar.pentru.voi.,Crisu,valy,marina,Cσσкiє,fabiola,Corina,inna,EUSIATIT,foxi,mhn24,Oana,Petronela,Rukhsandra,Comeandtellmesomething,Parintele,Derye!,hombre,cora,cretzufinish,juniper,madalicious,Nicoleta,Ciprian,IMPERIA,Pho3nix,EmElena,Nimenialta,Minks,LolaKissTheGirl,Roby67,NoChanceForUs,Bastet,cristi202,Sოﺁℓε,Cretaker,Adry05,mihaibrasov,Bya132,Promisiunea,Krissy,Cryssy,Th3eo,class,McDreamy,Woodenpints,PhotoIsMyLife,Mufla si multi alti.
Sper ca te-am ajutat!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

@Apache ar trebui.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Eu desigur, din cauza ceasului rau, a cifrei 13, a pisicii negre si a alinierii planetelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s deja prea multi? Eu ma tot gandeam sa scoata acest titlu/chenar! Oare cati ani de zile va mai merge TPU.ro cu aceasta "reteta"?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Apache ar trebui.Are 1000 si ceva de voturi folositor si 1000 si ceva de funde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@SarmalutaLoveNOBODY, cu ce incalzeste pe oricine altcineva un numar de 3 cifre? Nu de alta, dar ma mira ca doar cantitatea e relevanta pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu, ma...mai stii vreun alt Apache?
http://www.tpu.ro/useri?s=apache&o=rank_asc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...evident, dar de vreme ce exista doar un Apache laughing

| deea_4407 a răspuns:

Esti expert TPU atunci cand primesti multe puncte...