| mikey a întrebat:

Nu credeti ca ANDRUTZA ar merita sa fie Expert TPU?

18 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Cine este ANDRUTZA?
Incepem sa propunem utilizatorii TPU care vrem noi sa fie experti?

| Flav a răspuns:

Mie-mi place foarte mult de andrutza (ca user ). Poate ar trebui sa fie, dar si cu patratelul ala si fara el, pentru mine are acelasi respect ridicat si aceeasi atitudine.

| Flav a răspuns:

De ce esti rea Oliana?

| Barajag a răspuns:

Ba daaaaaaaaaaaahappy...merita cu siguranta, odata si odata cred ca va ajunge ca toti ceilalti experti TPU-istihappy

nony
| nony a răspuns:

Si cand ajunge expert.de-odata in cont ii intra 1 mil de €, viata va fi numai culori.si v-a trai 140 de ani garantat? raised eyebrows

| mikey explică:

@nony nu nu ma refer la astalaughing
nu castigi nimic da eu asa am crezut
si sa stii ca mie nu mi-ar placea sa traiesc atatia anilaughing)sa fiu Baba-Cloantalaughing))

| mikey explică:

@luchass nu ma cheama Marie modovenulelaughing)
am glumit sper sa nu te superihappy

| ViVi a răspuns:

Da love struck ai un vot happy
succes si sper sa stea mult pe TPU sa nu plecem laughing de aici

| M4RK a răspuns:

Wow cate funda are, pai ar trebui happydupa activitatea care o are pe TPUhappy

| M4RK a răspuns:

@luchass vb moldoveneste laughing pai nu stiu di şe laughing

| SweetCandy a răspuns:

Mie mi-e draga m-as bucura pentru ealove struck

| Criiss16 a răspuns:

Sincer, si eu cred ca merita. M-as bucura mult pentru ea.happy

| Haydee a răspuns:

Dalove struck
ANDRUTZA chiar merita sa fie expert!big grin
Raspunsurile, si intrebarile ei ne sunt de folosbig grin

| VladRO a răspuns:

Nu happy fara suparareeeee happy Peace, e opinia mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi di șe Mărie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta ar merita, dar sa ne gandim ca mai sunt multi altii care la randul lor merita sa fie experti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marc3ll, se pare că n-ai observat tonul ironic cu care am spus-o. Mie mi-e indiferent dacă această Andruța devine, sau nu, "expert TPU" (rimă, hehe).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va grabiti, inca nu a scos-o din pagina pe miss popularitate, deci inca nu se fac propuneri.winking