| Alex1095294 a întrebat:

Stiti cumva daca imi resetez telefonul ca atunci cand era nou mi se sterge contul de tiktok, Facebook?

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salutare.
Desigur, că dacă resetezi telefonul la setările iniţiale din fabrică, aceste date, vor fi şterse. - asta dacă la această resetare faci referire.
În schimb dacă faci referire doar la repornirea telefonului, nu se vor şterge.
O zi frumoasă!

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu, ți se șterg datele de conectare și aplicațiile din telefon.
Conturile rămân, te poți conecta din nou la ele oricând și de pe orice dispozitiv.

| Yuzuki1 a răspuns:

O sa ti se stearga doar aplicatiile nu si conturile, iar la tik tok ti se vor sterge doare schitele