| mODIN a întrebat:

Una din marile enigme ale vietii pentru a mine a fost ce dumnezeu reprezinta categoria "Trivia/Amuzante". Puteti sa ma lamuriti, va rog?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Bine punctat caci trivia si amuzant nu ar trebui sa existe in acelasi context

ca si definitie trivia ar fi pe scurt "trivia este o noțiune folosită în mod obișnuit pentru a desemna un concurs de cultură generală, bazat pe întrebări și răspunsuri relativ simple ca formulare"

| Fatamuntilor a răspuns:

Dupa cum spune denumire., pentru amuzament!
Dupa umila mea parere acolo ar trebui sa ajunga multe dintre postari pentru a fi un site cat de cat curat.
Vad ca unii trateaza situl asta ca pe gluma! Trebuia o rubrica pentru ei, dar multi nu inteleg asta!

| ILikeBlackCats a răspuns:

Din pacate, desi sunt de un an pe aici, nici eu nu prea m-am lămurit cu rostul acestei categorii.