| anonim_4396 a întrebat:

Utilizatorul Alexandru12134 a fost suspendat pe motiv de răspunsuri generate de AI. Dar el continuă și de acolo, din subsolul site-ului, să ne bombardeze cu răspunsuri generate de AI. Ce face, ne prostește în față? Primește funde? Se dă deștept cu răspunsurile altuia? Nu ar trebui o reglementare mai clară în problema unor astfel de utilizatori? Ceva de genul suspendat pe termen nelimitat?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu se poate bana un user nelimitat

suntserios
| suntserios a răspuns:

A fost suficient sa se faca luni si sa se duca la scoala.

| Fatamuntilor a răspuns:

Orice raspuns trebuie raportat.
Dar saptamna asta sunt doua conturi suspendate (avertizate) pentru raspunsuri generate de AI.Ambele date de Alexandru, iar intuitia imi spune ca e aceeasi persooana,
Bineinteles ca se pooate si pe termen nelimitat.Dar nu ar ajuta ca asfel de useri isi vaface cont din nou.

| lpavel a răspuns:

Pai ori de cate ori vezi un astfel de raspuns, raportezi raspunsul iar la nu stiu exact cate raportari i se inchide contul! deci exista o astfel de regula, acum la cate raportari asta nu stiu exact...