| Bya132 a întrebat:

A câștigat Legiuitoarea titlul de Utilizatorul Anului. Dar pentru noi tot Apache e câștigătorul. Chiar dacă acum nu a reușit, la anul, este învingător!

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu zau ca nu inteleg ce e asa mare chestie daca ajung eu userul anului sau nu... Legiuitoarea e pe TPU dinaintea mea ...are mai multe raspunsuri folositoare ca mine, a ajutat mai multe persoane ca mine.si chiar daca uneori are raspunsuri enervante per total merita titlul!
Faceti prea mult tam-tam pe chestiile astea...a castigat cel mai bun! *in opinia TPU *
hai sa o lasam asa.

| Bya132 explică (pentru Apache):

Ești de al nostru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Apache):

Chestia e ca si tu o meriti in aceeasi masura ca si ea.

| lalalalallll a răspuns:

Da, și eu l-am votat pe Apache, nici măcar nu a ajuns Expert TPU, și merită titlul ăsta! Mai ales de Utilizator al anului, și are 187 de voturi... -_-

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

De unde stii sigur ca a castigat?
ca nu se vede inca. Ar fi mare pacat sa fi castigat ea
Voi protesta si mia mult pe TPU asa cum stiu eu mai bine! TROLLLING

| VacutzaRoscata a răspuns:

Legiuitoarea? naspa straight face, am zis ca daca castiga ea o sa imi dau cu ugerul in cap...

| Downfall a răspuns:

Sunt alţii care meritau mult mai mult, dar n-avem ce face...

| Bitzy a răspuns:

Toți îs buni pe TPUlaughingSi eu l-am votat pe Apache...Imi place "intrebarea"ta! chiar ma intrebam cine e Utilizatorul anului...

| UnleashedPsycho a răspuns:

Frate pe bune?! Ce căcat.Îmi bag picioarele, oamenii chiar nu a pic de creier. Damn, printre ce frustraţi trăim. Păcat, mare păcat.
Sayonara!