| Kazimir a întrebat:

Azi a fost așa de frig că a trebuit să-mi pun papuci peste papuci. La voi a fost așa de frig?

28 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Dimineata.Aveam la haine pe mine si mergeam cocosat din cauza frigului si abia scoteam un cuvant, fiind in conversatie cu un prieten. Ajung in clasa, intru...si-l vad pe colegul meu de banca cu o camasa cu maneca scurta peste tricoustraight face. Ironia sortii.

| Bastet a răspuns:

Tremura şi Crowley.(see what i did there?)

| giuly a răspuns:

La mine a plouat cu chiftele facute din buze de porc. straight face

| Muflă a răspuns (pentru giuly):

Buzele alea de sus sau alea de jos?

| giuly a răspuns (pentru Muflă):

Alea de jos. Sunt mai suculente.

| DaVà a răspuns:

A fost asa de frig ca mi s-a inrosit nasu`...si mai tare.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Mdea...iar mi-am amintit de factura la gaze

| LoL a răspuns:

La mine a fost soare si frumos... http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Puţifer a răspuns:

Eram sigură că sunt singura care a făcut asta, dar tu nu... trebuia să-mi spulberi visele

| Kazimir explică (pentru Puţifer):

Cum adica Puti? Ca nu inteleg straight face

| Puţifer a răspuns (pentru Kazimir):

Păi eu credeam că sunt singura ciudată care şi-a luat 2 perechi de papuci în picioruşe

| Kazimir explică (pentru Puţifer):

Oh. Now i get it ^^
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| MyObsession a răspuns:

Eu trebuia sa-mi pun caciula peste...
caciula.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Depinde daca tu traiesti intr-o cutie de carton te inteleg.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Si eu tremuram asa tare incat mi-au cazut chilotii de pe mine straight face

| blueangel99 a răspuns:

La mine a fost aşa frig că a trebuit să-mi pun bluză peste bluză peste bluză de 3 ori.
Şi obrajii(figurii, ca să evităm confuziile)... de parcă aş fi dat cu acuarelă roşie!
Pa, pa!

| Polaris a răspuns:

La mine a fost cald...

| βėan a răspuns:

N-am mai simtit nici frigu' cand am auzit ca dau test la mate o.O

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Am prostata asa de umflata incat imi vine sa ma pis in timp ce ma pis, fi bucuros ca n-ai ce am eu.

| TheDubstepMan a răspuns:

Nu la mine a fost asa de cald ca imi venea sa ma dezbrac de chiloti laughing

| MisterCMD a răspuns:

Cand e frig te inbraci pana te incalzesti dar cand e prea cald te dezbraci pana la o limita.
in plus, primul lucru care iti vine sa il faci cand ti-e frig e sa urinezi.

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Nu mai stiu ce inseamna cuvantul 'frig' de cand am dat testul la geografiex_x.

| BredPit1 a răspuns:

Mda eu sunt asa bolnav incat lumea pe drum i-a spus colegului meu "condoleante"

Răspuns utilizator avertizat
| ChuChu a răspuns:

Nici la mine nu-i frig :O
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Scuturici a răspuns:

Si la noi a fost frig de crapau pietrele dar eu nu am simtit nimic laughing Nu stiu de ce dar niciodata nu simt frigul si nici nu racesc prea des(in nici un caz din cauza frigului). Azi am mers cu haina descheata si cu o caciulita subtirica care si pe aia o tineam pe la jumatea capului. rolling on the floor Se uita lumea la mine ca la felul 14.Ha ha...

| xerox a răspuns:

Te salut din Hawaii aici faci plaja nud.

| Crazyfish a răspuns:

Sa vezi cum e cand iti pui prezervativ cu termostat!

Întrebări recente