Apache
| Apache a întrebat:

Battle of TPU :
This week... Wladutz vs Comeandtellmesomething
http://i.imgur.com/4n434.png

64 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Comeandtellmesomething.

Y U NO choose a shorter name?

| Bogdanux a răspuns:

Ok, ma votez pe mine.

*se uita lumea urat la el*

Bine, bine! Comeandtellmesomething

| lalalalallll a răspuns:

Uat dă fac?

| lalalalallll a răspuns:

Bine, mă bag în joc.
Wladutz

| ɔɐıɔ a răspuns:

Comy,dar si wladutz e ok

| ɔɐıɔ a răspuns:

P.S. mai vreau lupte din astealaughing
P.S.2 super tare ideea
P.S.3 chiar imi place sa scriu P.S uri
P.S.4 gata hai ca am gatat.

| blueangel99 a răspuns:

Wladutz for the winner!

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Prefer Comeandtellmesomething desi n-am nicio idee de ce...

| AnneBre a răspuns:

Wladutzbig grin

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Comeandtellmesomething, cel mai mare Bo$$. b-)

| CautNume a răspuns:

Comeandtellmesomething

| Loveis4free a răspuns:

WTF? Oricine intreg la cap l-ar alege pe Comeandtellmesomething.

Ups...doar jumate din cei de pe T\A sunt sanatosi la cap

| Wilder a răspuns:

Comeandtellmesomething

Pana acu Wladutz = fucked up

| totGumã a răspuns:

Comeandtellmesomething

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Comeandtellmesomething...tu,cu cine votezi?

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru CioCĂlătiCăăă):

Cu Wladutz...sa votez cu mine e ca si cand m-as masturba pe un site public D:

| CioCĂlătiCăăă a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Logiccc,dar intrebarea era pentru Apachebig grin, dar nu-i nimic ca ai raspuns si tu.winking happy

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru CioCĂlătiCăăă):

Ah,scuze -_-

| Cireașăăăă a răspuns:

*nu stie ce sa raspunda*

*se gandeste*

cred ca aleg... Comeandtellmesomething

De ce? nici eu nu stiu tongue

(pentrurobotelultampit)

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Eu sincer nu stiu pe cine sa aleg, dar sunt curios cine va castiga.Dar mai bine faceai Apache VS. Fie-sa. laughing

| Apache explică (pentru GoguLoV3lipitoOarea):

Nu pot sa concurez cu o persoana retardata abuzata anal ce se da drept fi-mea ...as putea, dar am lucruri mai bune de facut, cum ar fi sa frec tiparul pe TPU

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns (pentru Apache):

Te inteleg.

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Apache):

Ma Apache, nu-ti mai bate capul cu ea.
Si nu, asta nu e o prostie...Sincer ar trebui sa facem cate o lupta ca asta in fiecare saptamana...comicarii buni ar putea desena lupta *just sain´*

| Apache explică (pentru Comeandtellmesomething):

Am mai facut inainte cu cu crataker si noname. daca mai tineti minte! ...si a desenat cretaker atunci un poster! *dar a fost demult *
http://i.imgur.com/yoHZy.png

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Apache):

Stiu lupta, si posterul si tot... sper sa mai fie
Dar totusi, dupa ce criterii ne-ai ales?

| Apache explică (pentru Comeandtellmesomething):

Habar n-am asa mi-a venit ...ma gandeam sa pun 2 useri importanti de la t/a ca sa atraga atentia.si vad ca a mers.mai bine decat credeam!
Oricum, daca este sa va placa chestia asta. atunci sa o continue altcineva, probabil cineva care se pricepe la comicuri ...intr-un fel si tipa aia avea dreptate... fara comic parca nu are acelasi farmec!

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Apache):

Sa speram ca Pinguinul, Viezure, Wladutz sau astia mai buni...o sa faca unul

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Apache):

Cum de nu ai ales-o pe Mufla?-_-

| spongebobbbb a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

N-am prea intrat pe TPU in ultimul timp deci nu stiu exact.dar cred ca Mufla nu a intrat asa de des ca si tine.
Ma rog.

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru spongebobbbb):

...probabil

| Muflă a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Eu sunt pacifistă, dude. Dacă Apache m-ar pune să lupt cu alt user probabil am sfârşi dând pe gât bere şi cântând rahaturi gen "Cine e născut în ianuarieeeeeeeeee...". Şi-n plus majoritatea userilor de-aici sunt prea noi ca să mai ştie de mine, perioada mea de "glorie" a fost prin februarie-martie.

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Muflă):

Se vede ca nu prea intri pe TPU... -_-

| Muflă a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Am fost din ce în ce mai praf după al doilea val de raportări şi cu toţi noobii care s-au înscris în vară nici nu mai ştii ce să mai faci -_- Mărog, încerc să-mi reintru-n formă da' nu ştiu dacă-mi iese...

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Muflă):

Mie nu mi se pare ca ti-ai iesit din forma...Cred ca ai mai multi fani ca niciodata..._.

| ViezurE a răspuns (pentru Muflă):

Nu vrei să te baţi cu mine?big grin

| Muflă a răspuns (pentru ViezurE):

Dar... dar mi-e frică D:

| ViezurE a răspuns (pentru Muflă):

Nu sunt Bute sau Doroftei.big grin Promit să nu dau la ţâţe,faţă,stomac,ceafă, coaste, spate.Nu promit nimic în legătură cu vaginu smug laughing

| spongebobbbb a răspuns (pentru Muflă):

Mm. Depinde daca merita sa te intorci.
Eu una n-as risca sa ma re-atasez de TPU si sa facem planuri gen mutarea pe voluntariat ecologie sau cauze nobile [ dupa ce am spus asta cred ca o sa iti dai seama cine sunt. ] sau cu forumul Puleti. XD.

| Aleqa a răspuns:

Comeandtellmesomething. big grin.

| NeverAlone a răspuns:

Eu zic Wladutz.

| AlexandraSmiley a răspuns:

Esti cam prost de felul tau...Asa-i?straight face

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns (pentru AlexandraSmiley):

Esti tu ca nu stii ca-i trivia/amuzante!

| AlexandraSmiley a răspuns (pentru GoguLoV3lipitoOarea):

Te simti?laughing

| Apache explică (pentru AlexandraSmiley):

Cam duci lipsa de **** ...este?

| AlexandraSmiley a răspuns (pentru Apache):

Nu, doar imi spun punctul de vedere!

| Apache explică (pentru AlexandraSmiley):

Punctul tau de vedere este unul foarte idiot... daca nu iti convine atunci jet de la t/a.si gata

| AlexandraSmiley a răspuns (pentru Apache):

Punctul meu de vedere este unul foarte idiot?laughingInteresant, mai zi-mi, te inteleg!laughing

| Apache explică (pentru AlexandraSmiley):

Hmm...din raspunsuri reiese ca esti rockerita, si ca nu il suporti pe bieber si manelistii ...parca nu pot sa te injur!
da totusi ce *** te apuci sa jignesti ca fraiera? ...nu iti convine nu raspunde
ce dracu am facut asa rau pana la urma?

| AlexandraSmiley a răspuns (pentru Apache):

Moama da ce ma spionezi mai Spionel!laughingDa sunt rockerita, si crede-ma iti spun asta ca intre prieteni, e un comic de cel mai rapanos ***!

| Apache explică (pentru AlexandraSmiley):

Nu trebuia sa fie un comic...ai vazut tu un desen acolo?

| AlexandraSmiley a răspuns (pentru AlexandraSmiley):

C*c*T! Daca nu vrei sa accepti realitatea, a`pai scuza-ma dar.Du-te draq!

| AlexandraSmiley a răspuns (pentru Apache):

In fine, nici nu am reusit sa-mi dau seama ce **** mea e.

| Apache explică (pentru AlexandraSmiley):

Esti incredibil de inteligenta daca iti dai reply la propriul raspuns...
ma rog stii ceva, nu am chef sa ma cert juma de ora cu tine pentru un ****...e parearea ta!
.eu am spus ca nu e un comic... vroiam sa fie o chestie amuzanta dar vad ca voi ati luat-o prea in serios

| Apache explică (pentru AlexandraSmiley):

...nu ma mira

| AlexandraSmiley a răspuns (pentru Apache):

Si daca am dat ce?laughingAsta imi arata gradul de inteligenta? Bah baiatule te credeam mai cu capul pe umeri.laughingInsa vad ca tu il ai doar cel de pe.

| Apache explică (pentru AlexandraSmiley):

Nu iti arata gradul de inteligenta...
dar arata ca te enervezi aiurea, din niste chestii tampite
asa esti si in viata reala?

| ViezurE a răspuns (pentru AlexandraSmiley):

Ai iq-ul unui cartof.A zis el că e comic poser idiot?

| AlexandraSmiley a răspuns (pentru ViezurE):

Nu.Dar nici nu poti deduce ce semnificatie ar avea, serios acum.

| AlexandraSmiley a răspuns (pentru Apache):

Nu ma enervez aiurea, mi-am spus punctul de vedere si ai inceput sa ma critici! I

| Apache explică (pentru AlexandraSmiley):

Bine...e parerea ta, nu mai am chef de cearta

| Pralină a răspuns (pentru AlexandraSmiley):

Poti sa iti inghiti punctul de vedere sau sa-l manaci cu ceapa si slanina, nu-mi pasa, dar data viitoare, fufis, nu te mai baga singura in rahat, toata categoria il sustine pe Apache[unii prea mult], esti tu contra lui.

| dorianpopafan2 a răspuns:

Sigur Wladutz!

| Bianca3108 a răspuns:

Comeandtellmesomething

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca Comeandtellmesomething ca e mai popular!