| siquic a întrebat:

Am o ghicitoare pentru voi big grin
-Ghicitoarea este :
Un cawboy ajunge intr-un oras vinerea, sta in oras 3 zile si pleaca tot pe vineri. Cum a reusit?

Cine raspunde bine primul ia FUNDITA!

Bafta!winking

Hai ca nu conteaza ce raspundeti, dar haideti VA ROG! raspundeti! ce parere aveti? Va rogggg!

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

De ani de zile aceeaşi 'ghicitoare'. Ceva nou nu găsiţi?

6 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Exceptand faza cu, calul numit "Vinerea", mai exista varianta in care orasul sa se numeasca "Vinerea ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caw înseamnă câr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca te uiti cam mult la ICarly.

| Sonny998 a răspuns:

Ai copiat gresit ghicitoareawinking, era un cawboy ajunge intr-un oras PE VINERI, deci numele calului era vineri

| siquic explică (pentru Sonny998):

Stiu tongue, dar voiam sa fie mai greuwinking

| SilviutzaECeaMaiTare a răspuns:

Calul se numeste vineri