| Michaela89 a întrebat:

Cine stie bancuri noi? Ca

Răspuns Câştigător
| Criiiiiiiis a răspuns:

Cineva bate la uşă. Tipul deschide uşa, se uită în stînga, nimeni. Se uită în dreapta, nimeni. Se uită în jos, atunci vede melcul pe ştergător. Îl prinde şi-l aruncă pe partea cealaltă, în iarbă. Trec zece ani, iar bate cineva la uşă. Tipul deschide uşa, pe ştergător melcul, care întreabă: - Auzi, ai ceva cu mine?

8 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Dami-as un cap in ****

| Gumã a răspuns:

Era odata______________________ o proast ape TPU care a scris Jeniffer cu doi de f rolling on the floor

(paranteeeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzaaaaaaaaaaa)

| CoquineNoire a răspuns:

Bun,deci i'ai furat lui J Lo numele, curul, mai ramane sa i'l iei si pe Mark Anthony.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Justin bieber nu e gay

Cand iti cumperi fata sa-mi dai curu' inapoi laughing) (glumeam dai bun sa zici la unu asa)

| BaddGirrl a răspuns:

Ba tarane de la vaci, trage apa cand te c**i! laughing funda?

| BaddGirrl a răspuns:

Ba tarane de la vaci, trage apa cand te c**i! laughing funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guma, esti raportata! Invata sa te porti frumos cu ceilalti utilizatori de pe TPU!