| Suck a întrebat:

Daca am trompa inseamna ca is elefant?

25 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

*ca esti gras

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Of course, my elephantwinking

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Chestia aia sub 10 cm pe care tu o numesti,,trompa,, nu te face elefant, cel mult arata ca esti o incercare, nereusita ce-i drept, de barbat. Sa nu o folosesti la procreere ca planeta asta nu mai suporta inca unul ca tine. Acum ca esti lamurit poti sa imi dai funda, o merit.

| Rainmaker a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Pentru informarea ta generala, tin sa te anunt ca Killerul nostru este fata! Prea-i pasionata de "trompa".

| VibeTrix a răspuns:

DA

| dragosbogdan001 a răspuns:

Elefantii nu au trompa. Doar maimutele.

| LaughingKarima a răspuns:

Si din cauza acestei curiozitati, killer nu dormise de 5 zile, nu mancase de 4 luni, nu bause de 9 ani dar mai important, nu si-a bagat in seama 'trompa' de o ora.

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Doar tu ma intelegi.

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Stiu iubirea mea, stiu.

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Uite cum toti se iau de minecrying

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Ei nu ne inteleg complexitatea, dragul meu. Vor suferii ceva vreme de aceasta boala rara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insemna ca esti putin" palit " poate aproape ca si mine, dar nu cred, eu is cu mult mai palit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti maimutoi orice ar fi mai copcile mai.

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Iar tu esti o nevertebrata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Măcar sunt buna de atletism, tu te cateri prin copaci ca dementu'. tongue

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Gay-ule.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Da stiam ca-s gay. Ce te simti singur? Stai stai. thinking Daca eram băiat era altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai nasul mare? confused

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Cel mai mare, cine are nasu mare are si...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Are si...
As fi vrut sa scriu ceva acolo la puncte puncte, dar toate duc spre la ce te gandesti si tu.

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Aha, ne gandim la acelasi lucru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

La elefanti? big grin

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Ce bine ma cunosti.

| Ayakawelwel a răspuns:

Daca asa te consideri