| BlueSkyHolyday a întrebat:

Hey T/A mi se pare putin ciudat... cei de aici se tot plang ca au tot' felul de probleme care mai de care mai tampite[invazia Jb-fans raportarile in masa intrebarile stupide etc.]dar tot odata T/A e cea mai plina de viata categorie! Adica vedeti voi "TPU The Movie" postat la Comics sau la D/S...[scarry]. sunteti singura categorie care chiar e ca o famile!happyAdica va cunoasteti intre voi[ ehh nu va prea suportati dar asta-i partea a IIa]. Stiti de toti userii rai si de cei renumiti! Ceea ce la D/S sau la Cariera Adolescenti etc nu se vede acolo mergi pui o intrebare revii dupa o ora dai o funda si pace! Aici se simte aerul ala de familie care nu se gaseste decat la voi la alte categorii nu e asahappy! Useri vostreii renumiti fac trolling ca sa-i amuze si pe ceilati la alte categorii![T/A rulzzzz] sunteti aici! Fani sau nu Jb[asta nu-mi comvine nici mie] trolling sau raspunsuri amuzante rafinate[ohh ce rare si epicee sunt asteaa]obsedati de sex sau de bautura.dependenti de atentie sau anonimi care se cred funny daca pun 843435 de intrebari pe zi.Sunteti aici, o famile! All for one and one for all[or something like thison the phoneDeci ganditi-va de 2 sau de 12 ori inainte de a critica T/A-ulhappy

11 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Suntem o familie, ne cunoaștem între noi, dar e cam greu când apar tot felul de specimene...

| Musique a răspuns:

Da cine mama masi mi-a criticat mie T/A`ul? waiting
*se duce la raportat*
P.s:da noi suntem o familie,numeroasa,insa ne cam bat cersetori la usa.``Nu mai avem rulada cu mac,bai!``
A, si da, cine a criticat T/A`ul? waiting

| MasterOfDisaster a răspuns:

Da,bine,poti sa stai la t/a! nu trebuia sa te strofoci atat, sa cauti in adancul sufletului atatea fraze emotionante, dăăăăă! laughing

pss:t/a!

| AndutzaAndu a răspuns:

Ai dreptate, suntem ă veri big, big hepi femăli hir on TPU.hee hee
Da' cine a criticat Trivia/Amuzante? waiting

| Trinitas a răspuns:

You gave me a feel. Here's a cookie for you.

Răspuns utilizator avertizat
| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Hmm oare eu dc nu ma simt asa?

| EnterSandman a răspuns:

Si care e intrebarea? sau e doar o confesiune pentru categoria.T/A?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fam. T/A smug faza urata e ca vin tot felul de specime. oameni noi care nu inteleg ca nu suntem prosti/analfabeti/inculti/retarzi, ci doar facem misto pe baza intamplarilor reale. :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevărat, dar cu ce să te ajut în rest?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Familia T/A cea mai tare, yuhuuuuu. Toata lumea sa aplaude! *nu aplauda nimeni*. F***** in z**** m*** voastre de **** *******, de ce nu aplaudati!? *aplauda toata lumea*. Whatever...mdeah ai dreptate, chiar suntem ca o familie.