| AnneBre a întrebat:

Trebuie să spun ceva. Cred că m-am îndrăgostit de profesorul de Educaţie Tehnologică. M-am îndrăgostit de felul în care îi iese părul din urechi şi din nas, de felul în care urlă la mine şi îmi spune că îmi face părul permanent şi de mâinile lui mai păroase decât cainele meu. Îmi mai place şi că sprâncenele lui au 5 centimetri şi că poartă o vestă cu cravată.

Întrebarea e dacă vă place budinca de ciocolată sau cea de vanilie.

Răspuns Câştigător
| Trinitas a răspuns:

Imi aduce aminte de profu' de latina. Chelia si aia 2 dinti ramasi in gura ma excita. Si pute a transpiratie de la 10 poste de ti-e mai mare dragul sa-l mirosi.

Apropo, VREAU BUDINCAAAAAAAAAAAAAA!

25 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Ce minune! Şi eu am un profesor de educaţie tehnologică. Încă nu m-am îndrăgostit. Profesorul meu când intră în clasă, aruncă catalogul pe masă şi zice: ABSENŢI? noi: nu. el: BINE. SĂ IASĂ LA TABLĂ X. Iese ăla mai mult mort decât viu şi zice profesorul: Scrie lecţia! Toată lumea îi şopteşte. El fericit: domnu, domnu, am terminat! Profesorul: Da? Bine! Citeşte-mi. Ăla citeşte, după: Adu-mi caietul, X! Duce caietul lui, sau al unui coleg. Domnu: Mda, bun, treci la loc. 10!
Asta, înainte să stingem lumina în timpul orelor, când era întuneric (ora 6). Ne-a dat lucrare atunci, dar nu contează acum, important este că, acum procedează altfel. Şi anume:
*intră în clasă* Absenţi?
noi: nu.
domnu': Bine. Să iasă la tablă Y.
*iese ăla fericit la tablă*
*şopteşte toată lumea*
Z: Gata, domnu, am terminat!
Profesorul: Bine, Z, citeşte!
*citeşte ăla*
Profesorul: Caiet ai?
Elevul: Da domnu! Staţi să vi-l aduc!
*aduce caietul*
Domnu: Bun, Z, am văzut că ai ştiut perfect, ca în carte! Virguliţă cu virguliţă, punctuleţ cu punctuleţ. Lecţiile, toate scrie frumos, subliniat, cu copertă caietul, ordonat! 7!
*ăla trece în bancă nervos*
Z: îmi bag picioarele, am zis 3 lecţii, am caietul frumos, copertă, scris frumos, mi-au şoptit puţin, la câteva fraze, şi îmi dă 7? De ce? Ce i-am făcut? I-am omorât familia? L-am înjurat? Am adus vreo jignire asupra materiei pe care o predă, în afara faptului că te ajută să devi tâmplar? Nu cred."
*trece profesorul nota în catalog"
Domnu: Carnetul!
Elevul: Nu îl am! *minte*
Domnu: Carnetul, am spus!
Elevul: Domnu, nu îl am! Nu înţelegeţi? *dă carnetul colegului de bancă, care îl bagă în gheozdanul său* Puteţi verifica, dacă doriţi.
Domnul: Bine, Z, bine! O să îi spun special doamnei diriginte să îţi treacă 7-le în carnet!
Elevul: Bine, domnu! *recuperează carnetul*

*ora de română/dirigenţie*
Z: Doamna, îmi verificaţi o notă la educaţie tehnologică?
Doamna: Sigur. *caută* Ai un şapte. L-ai trecut în carnet?
Elevul: Nu *minte* v-a spus domnul să îmi treceţi nota, nu?
Doamna: Nu. Nici măcar nu am vorbit cu dânsul.
Elevul: Bine, doamna, dar să ştiţi că nu am carnetul.
Doamna: Bine.
*pauză*
Z: Îmi bag picioarele, chiar mi-a trecut 7-le.

Cam asta e atmosfera, dacă mă înţelegi.

| MyObsession a răspuns:

Eu ţi-am zis.
Ciocolată.
Tu nu.
Budincă.

| AnneBre explică (pentru MyObsession):

Budinca e mai bună! :3

| Yep a răspuns:

BUDINCĂĂĂĂĂĂĂ
paaai sincer nu ma pot decide, sunt multe feluri:
Budinca cu gust de cioco
Budinca cu gust de vanilie
Capsuni
Scortisoara
Menta
Banane
Stafide
Branza
Conserva de peste
etc.

| Downfall a răspuns:

Parcă tocmai mi-ai fi descris profu de economie...
*şi...îmi place budinca de ciocolatăhee hee *

| Cristianne a răspuns:

Mie-mi place budinca de cioconilie.hee hee

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

#si eu il

| Frunziix3 a răspuns:

Trebuia sa-mi amintesti de scoala?! Si... budinca, da vreau, de cioco te rog.

| Pawesome a răspuns:

Tare profu tau.Se potriveste cu profesoara mea de tehnologie.
Si imi place budinca de capsuni tongue

| infires a răspuns:

Mdea...la noi profu' de tehno e tanar, si are cateva "admiratoare" la liceu.

| diaηα a răspuns:

Eu la tehnologie am o profesoara smug
E minunataa puppy dog eyes Are un par splendid si cret, pacat ca-i iese din nas.
Da e proasta rau oh go on
Intra la ora : buna ziua!
Noi : Săăăă-ruuuuuu-mâââââââ-naaaaaa dooooaaam-naaaaa co-ţeaaaaa!
Ea : mai derbedeilor, asa se saluta un profesor... taca taca. 20 de minute predica 8-)
~20 minute later laughing~
Ea : absenteaza cineva?!
Noi : NUUU!
deschide catalogu si face prezenta oh go on. Categoric, juma` de clasa nu-i, darr, nu observa
Ea : vrea sa raspunda cineva?!
Noi : nuuuuuuuuu!
Ea : X! Ce ai avut de pregatit pentru azi.
Toata lumea sopteste oh go on Copilu` ia 10, si cele 10 minute de teroare ramase, ne batem joc de profesoara noastra preferata smug
La teste totu` e frumos oh go on. Totu e in caiet/carte/internet! smug

Budincă straight face
Budincă?!
BUDINCĂĂĂĂ!?
iubesccc budincaa =p~ love struck
Btw. fifty-fifty smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru diaηα):

Lol si pe a noastra o cheama cotea...si e ca m la fel. Esti din oradea?

| diaηα a răspuns (pentru anonim_4396):

da. Esti din ghibu?! :d

| anonim_4396 a răspuns (pentru diaηα):

Da lol

| anonim_4396 a răspuns (pentru diaηα):

Da :d

| anonim_4396 a răspuns (pentru diaηα):

Nu pot trimite mesaje ink sunt junior...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Problema e ca sunt junoir...da ce sa baG?
:S

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Budinca imi da gaze, dar tot o mananc.Mmmm pudding monster like pudding.

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

La tehno am o profa are fata de broasca laughing are par cret si mic si cand vorbeste te surzeste se crede la opera.
BuDiNcA yam ciocolata sau jumi-juma big grin

| BellaSomerhalder a răspuns:

Sa-l vezi pe proful meu. ai palpitatii numa' cand il vezi. day dreaming

*nu-mi place budinca, da' imi place ciocolata, ajuta la ceva?*

| AnneBre explică (pentru BellaSomerhalder):

Nu. Ori e budincă, ori nu mai e. Şi încă ceva: cum să nu îţi placă budinca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de profa care tot timpul "se avinta" spre banci, si in loc de teme ne tine morala.
2) de ciocolata happy

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

De vanilie

| KostaKhe a răspuns:

Profu meu de Tehno are doar 2 dinti laughing.Noi ii spunem BugsBunny.
2.Merge una de ciocolata (dar mergea si o halba de bere)

| Girl_2549 a răspuns:

laughing duuura fazalaughing! Mneea! mai mult cea de capsuni!