| ineigvfyusavfdyuoa a întrebat:

Un cowboy vine in oras Vineri. Sta 3 zile si pleaca tot pe Vineri. Cum a reusit? fundita pentru cine gaseste rapsunsul!

10 răspunsuri:
| ClownFish a răspuns:

Pe cal il chema Vineri...rolling eyes

| YumiSukinanda a răspuns:

Uite: pai a stat 3 zile da drumul nu la mai pus deci asta-i raspunsul si pana a venit a trecut o saptamana ca drumurile nu lea pus funda?

| Mary24 a răspuns:

Pentru ca il cheama vineri, te uiti la icarly? ca si acolo a fost astahappy

| ineigvfyusavfdyuoa explică (pentru Mary24):

Da ma uit! Si iti dau fundita!

| Mary24 a răspuns (pentru ineigvfyusavfdyuoa):

Pai da`mi daca vreilaughing

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Care-i raspunsu?

| AnnePanda a răspuns:

Pe cal il cheama Vineri.

| AnnePanda a răspuns:

OMG,am fost prima care a postat raspunsul CORECT.si tu ii dai la Mary din cauza ca te-a intrebat daca te uiti la iCarly? waiting
sa nu cumva sa reiasa ca sunt geloasa, dar ar trebui sa fi corect.sau te poti alege cu reporturi daca insisti...

| alisha19 a răspuns:

Pe cal il chema Vineri

| a1234509876 a răspuns:

Pe cal il chema Vineri!:/Cine n-o mai stie!sad