| Scapariiiiiiiiicii a întrebat:

1.Ce relatie aveti cu diriginta/dirigintele vostru? 2. Ce materie preda? 3.Ce parere aveti despre ea? 4.In ce clasa sunteti?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Am o dirigintă senzațională.
Pot spune sincer că o iubesc. Şi se vede clar că şi aceasta ne iubește pe noi.
Predă chimie/ fizică, ambele materii.
Este o profesoară de treabă. Plus o a doua mamă minunată. Comunicăm despre tot, de la note la propria persoană.
Sunt în clasa a VIII-a.
Când mă gândesc că peste puțin timp voi avea de-a face cu profesori noi/ colegi noi, nu-mi prea sună bine.
Oricum, diriginta mea, este genială.
O ador!

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Am avut un diriginte in liceu care preda :
1. Desen tehnic
2. U.T.L.M. Era de nota 20