| LOrennaaa a întrebat:

1.Ce relatie aveti cu diriginta/dirigintele vostru? 2. Ce materie preda? 3.Ce parere aveti despre ea/el? 4.In ce clasa sunteti?

4 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

1) nu ne suportam
2) romana
3) nu ma intereseaza pers ei
4)am terminat

| IngerCazator a răspuns:

Pai eu am diriginte! Preda sportul. Ma impac destul de bine cu el, dar oricum nu-l suport in nici un caz pentru ca anul trecut am avut diriginta pe care o adoram si acum il avem pe asta. Chesti a buna e ca nu fac sportu si oricum avem media 10 deci frecam menta la sport! A da si sunt clasa a 8-a! FUNDITA?

| crissu2314 a răspuns:

1 BUNA
2 Geografie
3 O femeie si de asemenea o profa extraordinara
4 a X a

| Nyty_Petrisor_1993 a răspuns:

Eu si d-na diriginta avem o relatie de respect reciproc,o consider o femeie foarte inteligenta, preda chimie, biochimie, fizica, sunt in clasa a xiii-a.