| ioanasiandrei a întrebat:

1)Ce se va intampla in "pariu cu viata" episodul special de craciun?
2)Va muri andrei din "pariu cu viata"?
3)Explicatim ce se va intampla in "pariu cu viata" episodul special de craciun? rezumat

Răspuns Câştigător
| Deeiiutsa a răspuns:

1.Ioana viseaza ca Mos Craciun ii indeplineste dorinta(ca ea si andrei sa nu fie schimbati la nastere),si in vis Sara este saraca,Vlad si Cristi sunt mai golani, Andrei este baiatul cuminte, Vlad se bate cu Andrei iar Andrei moare intr-un accident de masina din cauza lui Vlad.
2.Andrei isi revine din coma dar are nevoi de un donator de organe.
3.La fel ca la 1.
Si eu sunt fan PARIU CU VIATA
Sper ca te-am ajutat tongue

3 răspunsuri:
| CosminHaarp a răspuns:

Ba deci stati asa moare andrei pana la urma?

| bLow a răspuns:

Incearca aici http://e-protv.info/? p=834 funda? :>

| deeadeea123 a răspuns:

Ioana viseaza cu nu i-au schimbat la nastere si Vlad(in vis)o arunca in fata masinii, Andrei o salveaza si tot moare deci destinul ala crud il omoara in orice viata...cand se trezeste Ioana, Andrei se iese din coma
poti vedea si pe:http://www.youtube.com/watch?v=VJHYMTLKrP8&feature=relmfu