| stefipuf a întrebat:

Ce se va intampla in episodul de craciun cu andrei si ioana din pariu cu viata?

1 răspuns:
| Petruţa98 a răspuns:

Pai nu prea stiu ce sa spun. un lucru e calr ioana ii spune lui mos creciun ce s-a intamplat la nasterea sa a lui andrei... si apare intun "alt univers " ( ca sa spun asa) unde afla ce s-ar fi intmplat daca nu s-ar fi schimbat la nastere si mosul o pune sa alega sa ramna aici sau sa se reintorga la viata ei de inainte de asta... asa cred dar cu siguranta nu se va inmpla exact asalaughing