| cristianorudi7 a întrebat:

1. la fifa 11 unde dau, atunci cand intru in joc, sa nu mai imi apara fereastra aia cu play, game settings si exit?

2. km fac sa nu mai imi dea galben la fifa 11 atunci cand ii pun piedica usoara unuia?

funda

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 explică:

Bine mah fratzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fratele meu n-ai cum schimba deloc am si pe pc fifa 11 si pe xbox 360 si n-ai cum schimba nimic, cum e jocul asa il joci si daca stii trick fb, la faza cu cartonasele cred ca e impsibil sa faci sa nu-ti dea galben, intra mai incet