| Burnaz_Marian_1999 a întrebat:

Salut am o mare problema si sper ca ma puteti ajuta.Am un Fifa 14 original si ma joc de multi ani,de ceva timp merge foarte in reluare si m-am gandit sa il reinstalez. Dupa ce am reinstalat jocul prin Origin cand deschid Fifa-ul scrie syncing cloud data iar apoi apare fereastra cu play, game settings si exit.Dau play apare pe ecram logo-ul iar apoi da o eroare numita Fifa 14 care zica ca Fifa 14 has stopped working.

Care este problema si cum o pot rezolva.Va rog sa ma ajutati DAU FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, fifa 14 are un an si ceva, asa ca n-ai cum sa-l fi jucat de mai multi ani

Apoi,

mergi la start

scrie services.msc si da-i enter

deruleaza in jos si cauta 'windows error reporting service'

click dreapta pe el, properties, si selecteaza disablev (vezi poza de mai jos

http://i.imgur.com/bOa9Wzd.png

apply si ok.

Ar trebui sa mearga.