| RoooneyThePuf a întrebat:

1)Revista BioPlanet... o pot cumpara si de la chioscurile de ziare?big grin
2)A aparut nr de luna asta la scola? Doamna profesoara, ne-a zis ca nu a mai primit nimicstraight face{cica n-a venit, de la inceputul scolii}straight face

Răspuns Câştigător
| BalonashCuHeliu a răspuns:

Eu cred ca o poti cumpara si de la chioscuri.nu stiu sigur, dar stiu foarte bine ca luna asta a venit.Si stiu ca a venit de la inceputul scolii.happyCa si eu am cumparat'o. Funda?

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate cumpara de la chioscurile de ziare asa mi-a zis profa. Ca numa la scoli se trimitewinkingsi din luna decembrie este cu ochelari 3Dwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una am dat comanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi a venit de la inceputul anului.Eu am luat in fiecare luna revista bioplanet dar a comandat-o profesoara.Nu la toate chioscurile se comanda bioplanet si normal nu la toate se vand, dar in general se gaseste nu la toate, sar se gaseste, eu o data mi-am cumparat revista de la un chiosc di n alexandria din centru. Sper ca ti-am fost de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

****...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) nu nu este si la chioscurile de ziare

2) nu nu a aparut inca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat luna asta cu ochelari 3d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa luati numarul din decembrie ca e superr fainn, are ochelari 3d si 6 pagini 3d doar la 7 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat revista de luna asta{[(DECEMBRIE)]} e fantastica are ochelari 3-D timbre super tare va asisur este misto cumparati-o este un super pret de 7, 9 lei misto va invata multe lucruri despre biologie si mai mult puteti castiga super premii numai pentru 7, 9 lei e foarte tare! Cumparati-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit si la noi la scoala revista cu ochelari 3d e super cumparati-o si voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine la scoala nu a venit. dar am auzit ca este foarte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minte ca la toate scolile vine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni in ianuarie una cu 15 pagini 3D e super! eu am comandat-o cumparati-o sivoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala mea revista a venit.eu am luat-o mi-a adus-o profesoara. e super.are si ochelari 3d si costa 8 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala mea a venit. Mi-a adus-o profesoara. E super.Are ochelari 3d si pagini 3d.Costa 8 lei. E foarte interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba a venit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am toate revistele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu se publica revista in fiecare saptamana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta revista e de calitate imi place doar ca nu-mi convine ca se da o data pe luna...Malina Spataru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu poate sa aiba 100 de pagini? Spataru Malina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sa va spun nu mi-a placut faza cu ochelari 3D pentru ca toti copiii ii purtau si nu mai erau atenti la ore... Spataru Malina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cea mai frumoasa revista care am intalnit-o... Spataru Malina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca revistele is o incantare pentru noi fiind ca ne ofera mai multe cunostinte... Spataru Malina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheamawinkingSpataru Malina si sunt din Uricani. Eu am 11 ani. Revista bioplanet e una din incantarile mele pe lunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Am si eu o intr cat va costa pe ianuarie? Orikum este orev f f frum...cu f f multe inf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la ce chiosc o pot cumpara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super am citit aproape toate volumurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primit la scoala revista bioplanet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat-o si sunt din sat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat luar doar 3 reviste si imi place si videoclipul si vreau ca nr 21 care urmeaza in luna martie ca sa vad mai multe deosebite paginii 3d si ochelarii specialte pentru paginii 3d si cu colegii mei ne bucuram ca am luat revista si am citit-o pe mai multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da aparut eu le am pe toate