| RoooneyThePuf a întrebat:

1)Revista BioPlanet... o pot cumpara si de la chioscurile de ziare?big grin
2)A aparut nr de luna asta la scola? Doamna profesoara, ne-a zis ca nu a mai primit nimicstraight face{cica n-a venit, de la inceputul scolii}straight face

Răspuns Câştigător
| BalonashCuHeliu a răspuns:

Eu cred ca o poti cumpara si de la chioscuri.nu stiu sigur, dar stiu foarte bine ca luna asta a venit.Si stiu ca a venit de la inceputul scolii.happyCa si eu am cumparat'o. Funda?

37 răspunsuri:
| marian123 a răspuns:

Am acasa revistele Bioplanet numerele 20 21 22 23 24, si le vand cine vrea sa ma contacteze la nr de tel :0755752121

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate cumpara de la chioscurile de ziare asa mi-a zis profa. Ca numa la scoli se trimitewinkingsi din luna decembrie este cu ochelari 3Dwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una am dat comanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi a venit de la inceputul anului.Eu am luat in fiecare luna revista bioplanet dar a comandat-o profesoara.Nu la toate chioscurile se comanda bioplanet si normal nu la toate se vand, dar in general se gaseste nu la toate, sar se gaseste, eu o data mi-am cumparat revista de la un chiosc di n alexandria din centru. Sper ca ti-am fost de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

****...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) nu nu este si la chioscurile de ziare

2) nu nu a aparut inca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat luna asta cu ochelari 3d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa luati numarul din decembrie ca e superr fainn, are ochelari 3d si 6 pagini 3d doar la 7 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat revista de luna asta{[(DECEMBRIE)]} e fantastica are ochelari 3-D timbre super tare va asisur este misto cumparati-o este un super pret de 7, 9 lei misto va invata multe lucruri despre biologie si mai mult puteti castiga super premii numai pentru 7, 9 lei e foarte tare! Cumparati-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit si la noi la scoala revista cu ochelari 3d e super cumparati-o si voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine la scoala nu a venit. dar am auzit ca este foarte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minte ca la toate scolile vine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni in ianuarie una cu 15 pagini 3D e super! eu am comandat-o cumparati-o sivoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala mea revista a venit.eu am luat-o mi-a adus-o profesoara. e super.are si ochelari 3d si costa 8 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala mea a venit. Mi-a adus-o profesoara. E super.Are ochelari 3d si pagini 3d.Costa 8 lei. E foarte interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba a venit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am toate revistele

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai cumva și numărul 24 (+ filmul 3D)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu se publica revista in fiecare saptamana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta revista e de calitate imi place doar ca nu-mi convine ca se da o data pe luna...Malina Spataru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu poate sa aiba 100 de pagini? Spataru Malina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sa va spun nu mi-a placut faza cu ochelari 3D pentru ca toti copiii ii purtau si nu mai erau atenti la ore... Spataru Malina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cea mai frumoasa revista care am intalnit-o... Spataru Malina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca revistele is o incantare pentru noi fiind ca ne ofera mai multe cunostinte... Spataru Malina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheamawinkingSpataru Malina si sunt din Uricani. Eu am 11 ani. Revista bioplanet e una din incantarile mele pe lunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Am si eu o intr cat va costa pe ianuarie? Orikum este orev f f frum...cu f f multe inf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la ce chiosc o pot cumpara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super am citit aproape toate volumurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primit la scoala revista bioplanet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat-o si sunt din sat