| RoooneyThePuf a întrebat:

1)Revista BioPlanet... o pot cumpara si de la chioscurile de ziare?big grin
2)A aparut nr de luna asta la scola? Doamna profesoara, ne-a zis ca nu a mai primit nimicstraight face{cica n-a venit, de la inceputul scolii}straight face

Răspuns Câştigător
| BalonashCuHeliu a răspuns:

Eu cred ca o poti cumpara si de la chioscuri.nu stiu sigur, dar stiu foarte bine ca luna asta a venit.Si stiu ca a venit de la inceputul scolii.happyCa si eu am cumparat'o. Funda?

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat luar doar 3 reviste si imi place si videoclipul si vreau ca nr 21 care urmeaza in luna martie ca sa vad mai multe deosebite paginii 3d si ochelarii specialte pentru paginii 3d si cu colegii mei ne bucuram ca am luat revista si am citit-o pe mai multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da aparut eu le am pe toate

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai cumva și numărul 24 (cu filmul 3D)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gasesti peste tot (taty este directorul bioplanet (si doar eu stiu ce sa publica in fiecare revista daca vrei iti fac rost de revesta pentru toata sc!)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aș dori eu să cumpăr revista Bioplanet nr. 24 (cu filmul 3D „Călătorie spre Centrul pământului").

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat bio planet cu ochelari 3d azi 16.02. 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o am de la scoalabig grin e! Ce mai conteste de unde o ai conteste sa o aiangry