| TheVampireDiariies a întrebat:

1.Ştie cineva un program profesional de editare care să pot edita în genul ăsta: https://www.youtube.com/watch?v=p_0Nlzf5wLI? Vă rog vizionaţi măcar 1 minut.
2.Şi vreau şi o aplicaţie ca Bandicam de screen shot, sau de filmat screen-ul dar fără scrisul ăla sus, să fie simplu.

Vreau link-urile de descărcare şi fără viruşi.

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

PhotoShop-ul cred că e cel mai profesional program de editare. Sunt mai multe versiuni ale acestuia, depinde pe care vrei s-o foloseşti.