| Ofatacuvise a întrebat:

1. Va plac fetele cu parul lung, mediu sau scurt?

2. Drept / ondulat sau cret?

3. Bruneta / roscata / blonda sau satena?

4. Cuminte sau rebela?

5. Vopsita sau naturala?
Funda :*

6 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Mediu-lung.
Drept.
Blondă sau șatenă.
Un pic din fiecare.
Naturală.

| Nitroblast a răspuns:

1. Lung
2. Nu conteaza
3. Nu conteaza
4. Cuminte
5. Cat mai naturala posibil din orice aspect

| CosminFlo a răspuns:

Eu prefer:
1: Nu conteaza
2: Nu conteaza
3: Saten
4: Cuminte cu putine tente de rebela
5: Naturala (nu i-mi plac fetele care se machiaza sau vopsesc des, la ocazii speciale da dar asa... strica tenul)

| Inceputul a răspuns:

Fiecare fata este frumoasa in felul ei. Cred ca un baiat ar trebui sa aprecieze o fata dupa inteligenta, bunatate. Chiar daca pentru majoritatea conteaza aspectul fizic, cel mai important este ce are fata respectiva in suflet.
Deci lungimea parului nu conteaza, forma parului nu conteaza, culoarea parului nici ea nu conteaza, cuminte dar si rebela, naturala. Acum nici sa fie uratenia pamantului, dar sa fie si draguta, frumoasa si cu suflet. Cred ca asta e cel mai importanthappy

| OpreaAdita a răspuns:

1. foartee luung. 2. ondulat. 3. blonda 4. rebelaa. 5. amandoua

| Kolasin a răspuns:

1. Lung
2. Drept
3. Satena
4. Cuminte ( e genul meu)
5. Naturala (vopseaua costa XD )