| Madwlyna a întrebat:

2 lucruri importante(cele mai importante) intr-o relatie funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Deyutzik a răspuns:

Increderea si Sinceritatea asta pe langa iubire bineintelestongue

| ellena99 a răspuns (pentru Deyutzik):

Sinceritatea(trebuie sa fiti sinceri unul cu altul deoarece doar asa puteti avea increde unul in celalat si veti avea o relatie adevarata) si bunul simt (trebuie sa aveti bun simt deoarece toate lucrurile se fac pana intr-un anumit punct, trebuie sa aveti o limita). Sper ca ti-am fost de ajutor.Un an nou cu sanatate si bucurii. Funda?

3 răspunsuri:
| FunkPunk a răspuns:

Pentru mine increderea, sa nu se minta, si cel mai important sa se iubeasca

| blaackbutterfly a răspuns:

Iubirea, Încrerderea, Respectul, Înţelegerea, Comunicarea, Prietenia.