| mjalex98 a întrebat:

4 07 2010 plec in tabara spuneti-mi niste jocuri tari sau macar niste farsedar nu vreau farse clasice pasta (de dinti si machiat baieti ultima pentru ca sunt baiat)

Răspuns Câştigător
| RenataG a răspuns:

Cand esti intr-o statie de tramvai sau de autobus si este multa lume arata cu degetul in sus si zii: "WOOOAUUU!". Vei vedea efectul, Mergi pe strada, opreste un trecator, uite-te la el si zii: "Chiar esti tu bunicule?" Repeta faza cu urmatorul...
, Da-te drept reporter la un ziar local sau ca faci o statistica si intreaba-i diferite chestii (Exemplu: cat poarta la picior).
,

Timp de o oră adresează-te tuturor celorlalti cu Gigel

Adresează-te cât mai incoerent poti unui subordonat si sfârseste fraza întrebându-l: "Ai înteles? N-as vrea să fiu nevoit să-ti spun a doua oară

Intri intr-un magazin inrtebi pe vanzatoare daca are un produs (paine, apa) indiferent de raspuns esti din magazin fara nici un cuvant. Dupa ce ai iesit din magazin o iei la fuga.

Suni pe cineva si il intrebi: ''Va merge frigiderul?'' Daca raspunde ''Da'' atunci ii spuneti sa fuga dupa frigider ca o sa scape.

Tzipa isteric, "O sa pieriti cu toti in focul Iadului", apoi continua sa lucrezi

Incepi sa razi ca un psihopat, cateva zeci de secunde, apoi te uiti suspicios la cei care se uita la tine.
... sper sa ti fie de ajutor chiar daca cateva nu sunt in tema ceruta.SUCCES

2 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Puteti sa va uitati la niste filme de groaza, iar apoi sa'i speriati pe ceilalti imitand putin ce face 'monstrul' din film

| mjalex98 explică:

Ms ultimele au fost chiar tari