| HollyWoodTonight a întrebat:

Buna TPU :*. Duminica plec si eu intr-o tabara >:". Si as vrea sa pregatesc niste farse pentru baieti devil. Ma poate ajuta cineva? >: [ P.S. : Nu vreau raspunsuri gen : pasta de dinti pe clanta, vreau ceva mai nou! big grin ] Funda

Răspuns Câştigător
| LaNaibaa a răspuns:

Pai. si eu plec intr-o tabara, si am vorbit atat de mult cu prietenele incat am planuit orice chestiuta. Si noi vrem sa le facem la baieti ceva farse asa ca : intr-o seara, chematii pe baietii la voi [ fetele ] in camera. Ziceti-le sa se lege fiecare cu cate o esarfa la ochi si puneti o melodie de steaptease [ ca sa creada ca faceti streaptease ] ii veti pune pe scaune si ii veti lega mainile la spate. - eventual puteti sa le punetii si adeviv la gura. - le dati esarvele jos si apoi incepeti sa ii fardati. - > cred ca va fi o farsa buna pentru baieti. bafta + sa ai o tabara crazy! :*

1 răspuns:
| TatianaCecilia a răspuns:

Pai depinde pana unde vrei sa ajungi cu farsele.le poti pune folie transparenta peste colacul de la baie si dupa pui lasi capacul jos sa nu se observe..sau ai putea la fel sa lipesti cu scoci tocul usii dintr-o parte in alta, dupa bati la usa.cand va iesi se va lipi de scoci..la fel poti cladi un zid de doze in fata usii.le poti fura hainele si prosoapele de la dus.