| Bia696 a întrebat:

4. Discuţiile pe care le-ai avut cu cutarescu, au avut ca scop o relație sexuală?

Răspuns NU

7. Din anul 2021, când ai venit din Moldova, în afară de cutarescu, ai mai plăcut pe cineva în scopul unei relaţii? Răspuns NU

9. Ai sentimente față de cutarescu? Răspuns NU

Interpretarea diagramelor poligraf a evidenţiat faptul că răspunsurile numitei

la întrebările relevante cauzei nr. 4, 7 și 9, nu au provocat modificări psihofiziologice comportamentului simulat. în traseele diagramelor poligraf specifice

Acestea sunt de la poligraf, eu am o problemă cu întrebarea nr 7…. Psihologul de acolo mi-a spus ca se referă și la trecut și la prezent … dar ceva ma face sa cred ca doar la prezent … și dacă e așa, am mers degeaba … aștept răspunsuri bazate pe realitate

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Se referă și la trecut și la prezent, spune clar, din 2021 până acum, deci de atunci până în prezent.
Problema nu e la partener ci la tine, ești mult prea posesiv și gelos și orice ți-ar zice ea sau lumea tu tot nu vrei să crezi. Da, asta face gelozia dintr-un om, te face irațional și ilogic, ajungi să îi faci rău persoanei iubite în loc să o ajuți. Dacă chiar o iubești atunci caută un psiholog și rezolvăți problemele nu-ți vărsa frustrările și complexele pe cineva care poate că nu le merită.

| Bia696 explică (pentru mastadont):

Păi da dar la cea din 2021 " în afară de cutarescu" și eu chiar despre el vreau să aflu ….

| Bia696 explică (pentru mastadont):

Probabil ca întrebarea numărul 7 îl exclude pe el, si întrebarea nr 9 se referă doar la prezent … și uite așa am mers degeaba ca tot nu am aflat dacă l-a plăcut sau nu … au forumulat întrebările tot în favoarea ei

| mastadont a răspuns (pentru Bia696):

Esența mesajului meu văd că a trecut pe lângă tine dar în fine, recomand să mergi la un psiholog nu la poligraf.

| Bia696 explică (pentru mastadont):

Am înțeles și sunt conștient de problema pe care o am, o să merg și la un psiholog… dar chiar vreau să știu dacă acea întrebare se referă și la trecut

| mastadont a răspuns (pentru Bia696):

Dacă toată lumea îți spune că da, se referă și la trecut, problema e la tine că nu vrei să crezi, noi mai mult nu putem face.