| loundy a întrebat:

A fost odata un film in care era vorba despre un baiat. El avea 13 ani si locuia cu mama lui. Ea avea doua slujbe si bea destul de mult. Cand a inceput clasa a 7-a le-a venit un profesor nou care le-a dat ca proiect sa spuna ce ar face ei sa schimbe lumea. Si el vine cu ideea ca sa ajute 3 oameni iar acei oameni la randul lor sa ajute alti trei si tot asa pana fiecare va ajuta pe celalalt. La inceput i-a acasa un vagabond, apoi incearca sa ajute un coleg, apoi chiar pe profesor cuplandu-l cu mama lui. Pana la urma profu ramane cu maicasa, iar pe el il injunghie un coleg si moare. Mi-a placut enorm filmul dar nu mai stiu cum se numeste. Va rog spuneti-mi daca l-ati vazut! dau funtita!

Răspuns Câştigător
| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Doamne, m-a emotionat enorm filmul...
"Da mai departe!"
http://www.cinemagia.ro/filme/pay-it-forward-da-mai-departe-148/

1 răspuns:
| LoLo a răspuns:

Filmul se numeste 'Da mai departe!'...
a fost un film foarte frumos dar in acelasi timp si trist

A fost foarte tulburator...happy
sper sa mai fie difuzat big grin