| Aly28 a întrebat:

A incercat cineva Acai Cleanse/(pastile pentru slabite) sau stiti niste pastile care chiar functioneaza?:* fundaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Tania8022 a răspuns:

Nu lua o prietena a unei prietene de amea a luat si sa imbolnavit si prietena mea a adaugat"nu te-as nimti nici in ruptul capului"

2 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Pastilele pentru slabit nu sunt bune deloc, in primul rand pentru ca nu au nici un efect iar in al doilea rand pentru ca afecteaza organismul, si au reactii adverse.Asa ca nu te sfatuiesc sa iei deloc.Incearca cu mult sport sau cure de slabire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa lasi pastilele pentru ca majoritatea au efecte secundare imprevizibile si poti ajunge sa te ingrasi mai tare, sau chiar sa faci alergii la anumite substante din componenta lor. Pentru slabit trebuie sa tii o dieta echilibrata, dar nu prea dura gen infometare, in schimb ar trebui cat mai multe ex fizice posibile, Cauta aerobic pe goagal tongue si vezi videourile si faci la fel. Du-te mai des la sala de fitness, mai ales daca esti la liceu ca la majoritatea e si sala de fitness din cate stiu, sau ai putea pur si simplu sa faci tu acasa genoflexiuni, abdomene, sarit coarda, alergat, aerobic etc. multa bft si nu fi prea complexata ca sunt destui pe lumea asta care siar dori si greutatea ta tonguehee hee))