| IsabelaIssa a întrebat:

A participat cineva de aici la emisiunea "Schimb de mame"? Sau e cineva interesat sa participe?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma bagam eu dar problema era ca, ma consideram un schimb de burlac laughing

| Liviu a răspuns:

In nici un caz. Vrei sa fac circ si panarama sa apar la TV? Pai dupa 2 zile o ia razna 'mama' care vine la mine laughing Daca vine cand e vara s-ar putea sa isi vada norocu ca dorm nud. Daca vine cand e iarna, s-ar putea sa se ia cu mainile de par si sa dea bir cu fugiti.Sunt un tip ciudat care am tabieturile mele.Pai sa vina vreo bisericuta care vrea sa mananc la ora fixa, sa ma spal pe dinti la ora fixa.Pai aia face infarct cand o auzi usa la frigider ca o deschid pe la 3 dimineata sa mananc.Sau ca eu in loc sa ma trezesc pe la 6 la cat vrea ea, eu ma trezesc pe la 12.Sau sa imi impuna vreo alta femeie ce sa fac atata timp cat nu imi e sefa sau mama.Nu suport sa se tipe la mine.mmm,insa mar tenta sa particip la misto laughing daca vine vreo 'mamica' de 30 35 de ani... nu o mai las sa plece laughinghahaha

| mimiwewem a răspuns:

Eram intereseată când eram mică. Dar pare o idee bună.

| IsabelaIssa explică (pentru mimiwewem):

Pai te poti inscrie si acum. Adica mama ta big grin Depinde cati ani ai.

| mimiwewem a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Mama e plecată în străintate. Și eu nu am soț laughing

| Aimee33 a răspuns:

Eu nu am participat...Ei bine, nu cred ca mai avea rost sa zic asta rolling on the floor In fine, imi place esmisiunea asta, ma uit in fiecare duminica la ea(aproape).Am vazut ca acum apare si schimb de tati :O. Alta portie de raswinking.

| IsabelaIssa explică (pentru Aimee33):

Stiu ca schimb de tati a fost o singura editie, dar a ramas tot schimb de mame. Si eu o urmaresc, imi place sa vad cum sunt alte familii.