| publicname a întrebat:

A vazut cineva filmul "Eleva porno exmatriculata"? Merita? Oare sa il cumpar?

Răspuns Câştigător
| Atotstiutorul a răspuns:

Nu merita e slab rau de tot, desi filmul se numeste eleva porno ea nu apare decat foarte putin in film, nu este deloc talentata, e mai experimentata prietena ei din film decat ea, nu este o "actrita" buna.concluzia NU MERITA!

2 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ha? A aparut asa ceva? De ce naiba se face reclama oricarei mizerii? De ce omul are succes investind intr-un cancan?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ce film o fi si asta, un fel de Liceenii mai modern? Sa ne spui daca e bun, sa il cumpar si eu sa il vad cu familia.