| anonim_4396 a întrebat:

Abia am trecut in clasa a9-a. pana acum nu am mai avut un prieten.au mai fost baieti care imi faceau avansuri, dar dupa o perioada. fara sa vreau incepeam sa ma distantez de ei. as vrea ca acum sa imi fac prieten. cum sa ma port ca baietii sa ma remarce si sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

E suficient sa fii comunicativa si sa zambesti cat mai mult happy
Sa le arati ca esti o fire deschisa happy Sigur o sa te remarcewinking
Bafta! happy