| CristalClear a întrebat:

Aceasta intrebare va face sa rdeti?

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

Dalaughing
Esti amuzant/a ma. laughing
Te astept cu fundalaughing

14 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nupz straight face. Pe tine?laughing)
Poate nu am eu simtul umoruluithinking, dar trebuia sa rad... daca trebuia, ScUzE: "laughing"
bAfTHa`!

| BeHappyForMe a răspuns:

O situatie hazlie, o persoana amuzanta, un banc sau o gluma buna, daca ma gadila cineva eu rad chiar foarte usor, un film de comedie reusit.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! nu, nu ne face sa "rdem"laughing ce pe tine te face?

| girlloveboy a răspuns:

Da ma face sa rad pentru ca nu stii sa scriihee hee

| 4b a răspuns:

Io rad din oricelaughing glumesc, nu-s chiar asa de fraierlaughing

| saymoon a răspuns:

Nu, nu am putut schita nici macar un zambet. Dar nu e de vina intrebarea, ci situatia.
Craciun fericit.

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Da carei intrebarea?
Oricum pe mine ma face sa rad ca dai funda pentru o intrebare care intreaba de o ala intrebare care nu exista!
antway...fiecare cu intrebarile tale rolling on the floor laughing kiss

| simo_8168 a răspuns:

Mai fata numai pune intrebari din astea tampesti

si nu ma fc sa rad
du-te si posteazati intrebarile in alta parte
ESTY PATETICA

| glitt3r a răspuns:

Ma face sa zambesc, dar nu sa rad.

| IateyourCookie a răspuns:

Nu dau uh esti prost?

| Soryn14 a răspuns:

Nu prea...

| CristalClear explică:

Simo, unii sunt chiar LOSERI, dar u ii intreci pe toti.Nu te obliga nimeni sa-mi rasp la intrebari.

| DamnedShadow a răspuns:

Prostia ta ma face sa rad... straight face!

| mihiai a răspuns:

Nu