| artista96 a întrebat:

Acum 3 zile mi-am facut o gaura in ureche singura, acasa, inca ma doare urechea, dedesubt e putin rosie si umflata, este normal? In cat timp poate aparea o infectie si cum as putea-o preveni? Cat timp ma v-a durea urechea? Acul si cercelul le-am tinut in spirt putin si in fiecare zi am scos cercelul( de aur cu tortita ) si am dat cu spirt pe gaura.

1 răspuns:
| crazykid97 a răspuns:

Daca este prima data cand iti faci gaura si nu ai sterilizat acul s-ar putea sa si infectat putin dar trece asa am patit si ew sper ca te-am ajutat cu ceva