| lolita28 a întrebat:

Acum 5 luni m-am despartit de prieten.El vrea sa ne vedem dar eu am pe altcineva si nu vreau sa merg.Cum sa fac sa nu ma duc si sa ii spun sa ma lase in pace odata? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| DeiiaRain a răspuns:

Pur si simplu ii spui ca s-a terminat si ca tu ai pe altcineva si sa isi gasesaca si el pe altcineva eventual. Ideea e sa ii spui in fata caci daca ai retineri nu va fi mai bine. Sper ca te-am ajutat cu problema ta. Bafta.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i acelui altcineva sa-i bage in cap fostului ceea ce trebuie.

| miauuau a răspuns:

Dă-i un mesaj în care să scrii că ai un prieten şi ţii la el, nu mai ai nevoie de altcineva. După asta, să nu-i mai răspunzi la telefon sau pe mess/facebook. Şi ştii că-i poţi da oricând ignore sau să-l scoţi de la prieteni nu? big grin

| Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:

...hmm este destul de greu de a raspunde dar un raspuns pe scurt ar fi sa ii spui ca ai pe altcineva si daca va continua va trebuii sa ii zici ca daca continua tot asa nu va mai fii ceva intre voi niciodata...

| DeeJay97 a răspuns:

Parerea mea este sa ii spui ca nu mai simti nimic pentru el, ca in fata ta el este un nimeni. Daca tot nu vrea sa accepte, eu sunt de acord cu Spetsnaz! happy