| IronWolf a întrebat:

Acum cand am fost in tabara in muntii retezat am intalnit o fata cu care am o relatie dar eu stau in Bucuresti iar ea in Petrosani judetul Hunedoara si nu stiu ce sa fac pentru ca o iubesc la nebunie si ea pe mine. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Mersi :*

2 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Daca va iubiti cu adevarat, eu cred ca relatia voastra ar putea rezista in ciuda distantei. Puteti vorbi la telefon sau pe internet, iar cand aveti timp, de exemplu in week-end-uri va puteti intalni sau va puteti petrece vacantele impreuna. Succes!

| IronWolf explică (pentru JustRoxanne):

Facem deja asta vorbim pe mess sau pe facebook la t6elefon prin mesaje dar multumesc mult iti dau Funda!

| JustRoxanne a răspuns (pentru IronWolf):

Mersi :*