| anonim_4396 a întrebat:

:*! Acum cateva ore am iesit p'afara cu prietena mea cea mai buna, am stat vreo doua ore si cu prietenul meu (pe care ea nu-l suporta) si apoi ea voia sa plecethinking i'am zis ca merge cu noi si ca o ducem acasa cu masina dar nu a vrut, eu i'am zis ca mai stau (era devreme pentru mine sa plec) si ea s-a suparat si a plecat singura acasa.eu am lasat'o, nici nu stiam cum sa reactionezthinking E bine ce am facut? Ce trebuia sa fac?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Daca era prietena ta cea mai buna si te cunosteai de mai mult timp cu ea decat cu prietenul tau, trebuia sa o insotesti. daca pentru tine era devreme de intrat in casa mai faceati o mica plimbarica, mai stateati si discutati in fata blocului/casei ei etc etc...acum incerca sa iei legatura cu ea si sa o intrebi de ce a reactionat asahappyexplica-i ca il iubesti si pe el,dar si pe ea in egala masura. explica-i de timpul tau,ca mai voiai sa stai afaara si daac e pr ta cea mai buna asa cum zici tu, te va intelege, iar daca nu nu merita osteneala:p
bafta:*

o mica fundita?winking