| brianafrumoasa a întrebat:

Acum cateva zile am aflat ca trebuie sa port ochelari. Credeti ca baiatul de care imi place o sa mai vorbeasca cu mine?

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Eu unul nu am nimic impotriva, unele fete chiar arata adorabil cu ochelari insa depinde de gusturile lui la fete.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca iti faci ochelari stil vechi cu lentile mari o sa arati bine, astia mici nu arata asa fain.http://jp9.r0tt.com/l_08b4d000-6d34-11e2-9bb3-27ae00d00009.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce au oamenii care poartă ochelari? De ce n-ar mai vorbi cu tine? Și eu port ochelari, mare chestie. La început îi lăsam intenționat pe-acasă și-mi era rușine cu ei, dar mi-am dat seama că este o prostie. Nu este nicio rușine să porți ochelari, iar dacă unii idioți se mai trezesc să-ți spună „aragaz cu patru ochi" sau mai știu eu ce, ignoră-i.

| Ana-Maria_Stoica_1998 a răspuns:

Daca te place cu adevarat o sa te placa si cu ochelari! Alegeti o pereche de ochelari care sa te avantajeze!