| яenaтe a întrebat:

Acum cateva zile eram in curtea scolii, veneam de la ora de spor si trece un baiat pe langa mine (ne cunoastem de pe mess)si face ceva de genu: "Esti buna...pe sistem..." Voi ce ati intelege din asta? fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| Angelsergiuboy a răspuns:

Probabil arati super si de aia

si el clar e manelist cu prostia aia pe sistem

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Ca e km prost laughing

Si km cocalar si ca se uita l tine doar din punct de vedere fizic oh go on
Eu una nu ii suport p astia care iti fac astfel de "complimente"happy

| valyalexia a răspuns:

Cred ca a fost un mod placut si haios de a te atragebatting eyelashesbatting eyelashes:*:*:*succes

| Giorgy a răspuns:

Pai eu cred ca se uita la in puii mei si l-am imitat pe,, fernando '' laughing...sau e unul din aia care se uita la,, forme'' si i-a placut de tine!