| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa atragi atentia unui baiat pe care il placi?thinkingeste la mine la scoala si ii foarte timid.Desi e cu 5 luni mai mic >:" e chiar dragut big grin.Nu e la etaj cu mine,dar avem destul de multi prieteni comuni si eu merg frecvent la etajul lui.L-am prins de cateva ori ca se uita la mine,iar cand ma uit la el isi schimba privirea.Vorbim de multe ori pe mess,iar el e in echipa de volei a scolii (peste cateva zile merg si eu.desi am mai fost 2 ani dar m-am lasat si acum vreau sa reincep).A,am uitat sa mentionez ca noi ne cunoastem "virtual" adica doar de pe mess si facebook (aman2 suntem timizi).Ma puteti ajuta?puppy dog eyes mersi

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Pai intai faceti cunostinta si nu "virtual" de data asta ci in persoana apoi dupa victoria echipei de volei zii ca vrei sa sarbatoriti rezultatul voi 2 si gata te-ai ales cu o intalnire doar voi 2