| andreea_9164 a întrebat:

Acum ceva timp m-am indragostit de un baiat. el se uita pe strada insistent la mine. dar totusi nu face primul pas...thinking nu stiu ce sa mai cred... Voi ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| m0nica a răspuns:

Buna,

Daca se uita insistent la tine, poate ca te place.
Incearca sa intri in vorba cu el, inainte sa fie prea tarziu. Poate ca si el asteapta acelasi lucru de la tine, s a faci tu primul pas.
Si daca amandoi asteptati acelasi lucru, e grava situatia laughing.
Se pare ca nu va veti cunoaste niciodata.
Parerea mea este ca ar trebui sa il opresti intr-o zi pe strada, si sa ii zici orice, doar sa te faci remarcata, si eventual sa ii ceri numarul / id-ul...

Daca ti-am fost de ajutor da-mi funditSa te rog.

Apropo... la multi ani :*

1 răspuns:
| DolceVita a răspuns:

Sal.
Cred ca te place, sunt si eu in asa situatie.