| SimSim196 a întrebat:

VA ROG AJUTATI-MA! Imi place foarte mult de un baiat, dar nu stiu exact ce crede el despre mine. ideea e ca de fiecare data cand il vad pe strada el se uita foarte insistent la mine si asta nu am observat-o doar eu ci si cei cu care ies. Chiar nu stiu cum sa intru in vorba cu el. Si mai este o problema : de fiecare data cand il vad, dupa maxim 5 minute ma suna cineva pe numar ascuns fara sa vorbeasca. Credeti ca ar putea fi el? Ce ar trebui sa fac? Va rog un sfat ceva... dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| TraficantaaDePessos a răspuns:

Decii` tu crezi ca e el...Da` are numarul tau de tel? Gandeste`te si la astaa`. Daca il are e cam posibil sa fie elthinking
Cel mai simplu sa intri in vorba cu el: 1. gaseste ceva prieteni comuni...si iesi cu ei pe afrara. iar daca va intalniti ei vor incepe sa isi vorbeasca si te bagii` si tuu` in seamalove struck

Multa bafta!

2 răspunsuri:
| chupyka a răspuns:

Eu zic sa te bagi in vorba cu el sau sa te faci ca vb la telefon cu o prtn si ca dai din greseala peste el, si asa incepeti sa vorbiti si ai girja ca nu cumva sa fie un ciudat straight face big grin. Fundaa?

| zambetultau a răspuns:

Eu zic sa te comporti normal.si sa vb cu el.si poate te place.ca din ce zici tu.te place.si eu am trecut prin aceas poveste cu un tip la liceu:dfunda?