| anabelisa a întrebat:

Acum, din curiozitate as vrea sa adresez o intrebare baietilor.Cum v-ar placea sa fie machiata o fata, tinand cont de faptul ca o gramada de fete sunt artificiale?

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

Am o amica foarte buna care se machiaza foarte rar(si atunci cu putin rimel si creion si atat). Cred ca fetele(nu femeile) ar trebui sa foloseasca un rimel,un creion,poate putin fard de pleoape,dar nu toate culorile ca un curcubeu sau mai bine zis semafor, un fond de ten daca nu pot fara(e mai bine fara) sau un corector daca vor sa ascunda ceva si atat. Buzele merg putin hidratate cu ceva de la farmacie, nu spoite cu un gloss care straluceste ca uleiul sau un ruj pe care il vezi de la 1km.Parerea mea

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc, frumusetea se vede cand persoana nu are kile de rimeluri sau alte din astea pe fata. sper ca miai inteles opinia