| Iamroseline a întrebat:

Acum doi ani m-am certat cu un tip (m-a jignit printr-o prietena comuna) si de atunci mereu cand trecem unul pe langa altul sau suntem in aceiasi incapere se uita mereu si inisistent la mine. De ce?

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Cred că te urăşte, de iubire nici nu poate fi vorba.
Numai bine!

| Iamroseline explică (pentru misterioaѕa):

Nu are cum sa ma iubeasca din moment ce nu am fost impreuna sau prieteni buni...eram doar amici

| teddy07 a răspuns:

Pai eu una zic ca inca te iubeste sau nu se mai poate spune iubire dar mai simte ceva pentru tine pentru ca daca te-ar ura nici macar nu s-ar mai uita la tine si nu l-ar mai interesa persoana ta. uite m-a invatat si pe mine cineva ca cica baietii injura o fata atunci can d se desparte de ea doar din cauza orgoliului prea mare pe care il au, ei in loc sa zic imi pare rau sau sa planga asa cum facem noi mai bine injura si trece peste tot. sper sa iti fie de ajutor cu ceva. multa bafta!:*

| Iamroseline explică (pentru teddy07):

Nu am fost impreuna sau cv de genuhee hee eram doar amici

| teddy07 a răspuns (pentru Iamroseline):

Aa,,am inteles big grin

| Iamroseline explică (pentru teddy07):

De asta mi se pare ciudat comportamentulbig grin mersi:*